Hide User Window

ورود / ثبت نام

 

کاربر سایت هستید؟

 
 
 
 

در سایت عضو نیستید؟

با عضویت در سایت امکان دریافت خبرنامه و اخبار جدید را برای خود میسر کنید.

 
 

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید اینجا کلیک کنید.

 
چرا به ایمیل‌ها و نظرات جواب نمی‌دهید؟

نکته: قبل از خواندن این پُست، بهتر است ابتدا هر سه پُست زیر آن را بخوانید. (در مورد خراب شدن صفحه‌ی لمسی کلاس‌پد 300 پلاس (نه 330 پلاس)، و برنامه‌های مدل‌های جدید کلاس‌پد و سؤالات دیگر.)

 

دوستانی که به ما ایمیل می‌فرستند یا در فرم نظرات سؤالاتی مطرح می‌کنند، متوجه شده‌اند که در یکی دو سال گذشته جواب‌ها را با تأخیر چندماهه ارسال می‌کنم. این امر موجب شکایت عزیزان شد، و صرفاً می‌توانم از شما معذرت‌خواهی کنم؛ چرا که برای دیر جواب دادن به سؤالات شما دلیل کاملاً موجهی نداشته‌ام. با این وجود تلاش می‌کنم با تراشیدن عذرهایی این کار خود را توجیه‌کنم:

1ـ نخست این که من هم مانند بسیاری از شما، دانشجو هستم. از این نظر که مواقعی که شما امتحان دارید، من نیز در تب و تاب امتحانات به سر می‌برم، قادر به سر زدن هر روزه به ایمیل‌ها و پیام‌ها و به روزرسانی سایت نیستم.

2ـ دوم حجم زیاد نامه‌های ناخواسته (Spam) در گذشته‌ی نزدیک بوده، که کار مدیریت و پاسخ‌دهی را بسیار سخت نموده‌است.

3ـ سوم بسیاری از سؤالات اخیر حول چند محور تکراری با جزئیات متفاوت می‌چرخد، یکی از کار افتادن صفحه‌ی کلاس‌پد و دیگری نصب‌نشدن برنامه‌ها روی مدل‌های جدیدی که در بازار ایران آمده‌است، که بدین جهت سه پست زیر را حتماً بخوانید.

4ـ مورد آخر هم قدیمی شدن نرم‌افزار مدیریت محتوای سایت است که به‌روزرسانی را کمی مشکل کرده‌است.

 

در مورد سرعت پایین به‌روزآوری سایت نیز باز باید مشغله‌ی زیاد خود را بهانه کنم. به برخی از دوستان نیز که خواستار گذاشتن برنامه‌های بیشتر در سایت بودند، باید بگویم که چند سالی است کاربران خوش‌ذوقی که برای کلاس‌پد برنامه‌نویسی می‌کردند، خود را بازنشسته کرده‌اند و برنامه‌های جدید زیادی برای این ماشین‌حساب نوشته‌نشده‌است؛ هر چند از میان برنامه‌های قدیمی هنوز بسیاری را دسته‌بندی نکرده و در این سایت قرار نداده‌ام.

 

ضمن این که خواهش می‌کنم معذرت‌خواهی من را بپذیرید، پیشاپیش فرارسیدن سال 1393 را به همگی تبریک می‌گویم و امیدوارم که آن پویایی که مدنظر شما است در سال جدید در این سایت محقق شود.

 

آپدیت 27 اسفند: تاریخ این پست عوض شد و پست رایج‌ترین سؤالات کاربران قبل از آن قرار گرفت.

 
< پست قبلی
 

© ClassPad.ir        استفاده از محتوای سایت فقط با درخواست قبلی از نویسنده و ذکر منبع مجاز است.

© 2010-2014 ClassPad.ir     All Rights Reserved